1:0 26` Słysz Jakub - strzał z 30 metrów

1:1 30` Gołębiowski Marcin - as. Skiba Artur - lob bramkarza

2:1 36` Mirek Krzysztof - dobitka rzutu karnego

2:2 44` Gurak Mateusz - bramka samobójcza

3:2 73` Grzywna - płaski strzał po rzucie rożnym

4:2 84` Mirek Krzysztof - głową po rzucie wolnym

Huragan: 12.Mazur, 69.Gurak Ł, 16.Kulpa, 11.Rachfał (87` 17.Słysz A), 3. Gurak M, 15.Majcher, 7.Słysz J, 9.Krutysz (55` 18.Grzywna), 13.Jagieła, 10.Mirek, 19.Hanejko (45` 8.Wojtas D)

Płomień: 1.Pajda Mariusz, 5.Hulak Kamil, 10.Pajda Łukasz, 16.Żołyniak Michał, 15.Kuziemko Mateusz (86` 18.Kuźniar Szymon), 3.Zaprutkiewicz (82` 6.Skiba Kamil), 7.Pelc Dawid, 27.Pajda Marek, 8.Skiba Artur (73` 17.Owarzany Grzegorz), 11.Gołębiowski Marcin, 77.Sawa Tomasz (59` 83.Lizak Dawid

Kartki żółte: Kulpa, Słysz J, Jagieła --- Pajda Ł, Żołyniak, Kuziemko M, Owarzany

Sędziowali: Paryniak Paweł - Powroźnik Mirosław, Zubczycki Jakub (Lubaczów)

Widzów: ok.200 osób

więcej w rozwinięciu>>>

Płomień przegrał dziś mecz inauguracyjny sezonu 2014/2015. Nasi zawodnicy byli dobrze zmotywowani do meczu, jednak zabrakło sprawiedliwości na dzisiejszym meczu. W 15 minucie świetną okazję miał Krzysztof Mirek, jednak idealnie spisał się Mariusz Pajda. Chwilę później Marek Pajda miał wprost wyśmienitą okazję, jednak uderzył źle piłkę i ta przeleciała tuż obok słupka. W 26 minucie Jakub Słysz strzela bramkę z odległości ok 30 metrów. Po chwili, bo w 30 minucie Marcin Gołębiowski wykorzystuje podanie Artura Skiby i lobem pokonuje bramkarza. W 36 minucie niepotrzebnie fauluje Michał Żołyniak i Paweł Paryniak dyktuje rzut karny. Mariusz- nasz bramkarz obronił uderzenie, jednak nikt nie asekurował odbitej piłki i Mirek dobija swój strzał. Świetną akcję przeprowadził Dawid Pelc, wykończył ją jednak Mateusz Górak strzałem samobójczym. Nie wiadomo dla wszystkich dlaczego w 67 minucie sędzia nie odgwizdał tak widocznego uderzenia piłki w polu karnym gospodarzy. W 73 min niepilnowany Grzywna strzela na 3:2 a w 84 minucie sędzia znów nie wiadomo dlaczego nie odgwizduje przewinienia, kiedy to Jagieła podniósł nogę na wysokość głowy Grześka Owarzanego, natomiast chwilę później odgwizdał faul Grześka 2 metry dalej. Po dośrodkowaniu wynik spotkania ustalił Mirek strzałem z głowy.

Pierwszy mecz za nami, niestety przegrany. Za tydzień kolejny ciężki mecz, spotkanie z Błękitnymi Grzęska na stadionie w Morawsku. Zapraszamy.