Strzelcy po 30 kolejce...

• autor: Dejv96, 2015-06-22 07:25

28 bramek: M. Błaszczyk (Granica)

22 bramek: M. Hołub (KS Wiązownica)

19 bramek: S. Solarz (Błękitni)

17 bramek: W. Majkutowski (Zorza), R. Strączek (Start)

15 bramek: A. Skiba (Płomień)

14 bramek: K. Folwarski (Motor), D. Walczyszyn (Sanoczanka)

13 bramek: K. Mirek (Huragan)K. Gawłowski (Sanoczanka)

12 bramek: D. Cichy (MKS Kańczuga), A. Furtyk (Motor), A. Senejków (Granica)

11 bramek: M. Pajda (Płomień), R. Niemczak (Santos), M. Grabiec (Santos/Pogoń-Sokół), A. Krówczyk, G. Podstolak (MKS Kańczuga)

10 bramek: M. Gołębiowski (Płomień), K. Kardynał (KS Wiązownica), Ł. Gurak (Huragan)R. Gniatek (Czuwaj), G. Tokarz (Granica), M. Czura (Start)

9 bramek: D. Lizak (Płomień)Ł. Mruk (Roztocze), A Chruściel (Huragan), G. Dylewski (KS Kisielów-Pełnatycze), M. Florek (MKS Kańczuga)

8 bramek: G. Hajduk (Motor), Ł. Taciuch (KS Kisielów-Pełnatycze), P. Zubrzycki (Sanoczanka), P. Misiąg (KS Wiązownica)

7 bramek: G. Owarzany (Płomień), B. Rupar (Błękitni), Ł. Jagieła (Huragan), M. Iwański (Santos), W. Znamieńczyków (Start), M. Mucha (Sanoczanka), K. Luft (MKS Radymno/KS Wiązownica), R. Stecko (Zorza)

6 bramek: W. Tołpa (MKS Radymno), Ł. Czub, B. Sierżęga (KS Wiązownica), J. Łeski, P. Małecki, J. Roman (Pogoń-Sokół), M. Zdybek, M. Banaś (Roztocze), K. Łaskarzewski (Czuwaj), J. Wojtowicz (Start)

5 bramek: I. Taratuła, P. Domszy, M. Czopko (MKS Radymno), D. Tuleja, M. Mikłasz (Start), T. Walentyn (Roztocze), M. Kalawski, B. Klepacki (Granica), P. Przytuła (Czuwaj), J. Kiełbasa (KS Kisielów-Pełnatycze), M. Sanocki (Motor), J. Domka (Błękitni), G. Olech (MKS Radymno/Santos), J. Słysz (Huragan), M. Trojnar (Santos/Pogoń-Sokół), K. Gawura (Santos)

4 bramki: A. Styś, M. Wawro, B. Ozibko (Granica), J. Hanejko (Huragan), Ł. Rudnicki (Motor), K. Maj, P. Lasek, W. Pieniążek (Błękitni), D. Pelc (Płomień/Sanoczanka), A. Grzebyk (MKS Kańczuga), Ł. Czereczon (Roztocze)

3 bramki: D. Rychtyk, T. Świtalski, D. Gujda (KS Kisielów-Pełnatycze), R. Pańko, Ł. Piórkowski (Start), R. Cieleń, I. Ostruvka (MKS Kańczuga), M. Czopka, M. Jabłoński, Ł. Bąk (Motor), J. Feldman (Santos), M. Syk, I. Pakuła, D. Pęcak (Zorza), Ł. Derba, M. Gierczak, K. Madaj (MKS Radymno), D. Surowiec (Roztocze), T. Wojtas (Huragan), I. Kisielewicz (Sanoczanka)

2 bramki: M. Żołyniak, Ł. Pajda, K. Hulak (Płomień), W. Rychtyk, J. Gawłowski (KS Kisielów-Pełnatycze), M. Kuźlak, M. Soja, A. Noga, M. Gilarski (Sanoczanka), T. Tutka, M. Jędryka, M. Zając (Błękitni), R. Przepłata (Start), K. Piotrowski, P. Jakubowski, A. Kinasz (Czuwaj), K. Ziętek, K. Kwolek, M. Kałamarz (Zorza), I. Hajduk (Granica), A. Hass, D. Polucha, B. Grudowski (Pogoń-Sokół), K. Szpunar, K. Pelc, K. Suchy (MKS Radymno), D. Grzywna (Huragan), G. Iwański, P. Bartnik, K. Halejcio (KS Wiązownica), A. Opic, M. Socha, E. Półtorak, D. Wysocki (Santos), D. Trojnar (Santos/Pogoń-Sokół)

1 bramka: T. Sawa, D. Matusz, M. Kuziemko (Płomień), P. Chlastawa, D. Tworzydło, K. Karbownik, T. Kisielewicz (Sanoczanka), M. Gotkowski, Ł. Markiewicz, M. Kuziemski, M. Linek, D. Siudy, R. Hojdak (Pogoń-Sokół), Ł. Smycz, R. Kilian, A. Kocaj, M. Fudali (Czuwaj), M. Kubas, A. Wojtyna, R. Broda, P. Brzyski (KS Wiązownica), J. Tytuła, J. Gloc, T. Jucha (Zorza), K. Fiałkiewicz, A. Strzałkowski, M. Gierczak, P. Hanasko (Motor), D. Szałaj, S. Wota, A. Protsyk, M. Lasek, G. Wilgusz (KS Kisielów-Pełnatycze), M. Cywka, H. Skalski, M. Nisztuk, M. Włoch, K. Vogelgezang, M. Przednowek (Roztocze), K. Mikłasz, M. Gilarski, A. Kiszka (Start), R. Krutysz, P, Rachfał, P. Wojtas, P. Majcher, A. Chruściel, D. Konieczny, A. Słysz (Huragan), D. Bochnak, M. Cieleń, M. Trzyna, P. Białogłowski, A. Zięba, M. Skawina (MKS Kańczuga), P. Wolański, Ł. Zając, K. Mikulec, O. Tor, D. Majchrowicz, (MKS Radymno), D. Skrzypek, K. Piliszko (Santos), D. Poszpur, T. Harłacz, G. Gielarowski, M. Lach (Granica), J. Kyciński, A. Krupa (Błękitni)

autor: ~anonim 2014-09-15 23:44:40

avatar mirek ma 5 bramek ///////// poprawione, dzięki za ukazanie błędu.