Wychodzimy z dołka!!!

3:1 63` Lizak Dawid - as. Skiba Artur

4:1 69` Pajda Marek - as. Gołębiowski Marcin

4:2 79` Niemczak - rzut karny

Płomień: Sochacki, Pajda Ł, Kuźniar, Kuziemko Mat (71` Żołyniak), Sawa (61` Hulak), Zaprutkiewicz (85` Skiba K), Pelc, Pajda M, Gołębiowski, Skiba A, Lizak (76` Owarzany)

Santos: Socha, Wysocki, Gałan (71` Szenk), Piliszko, Niemczak, Trojnar, Gawura (68` Feldman), Półtorak (46` Skrzypek D), Opis L, Iwański, Grabiec

Kartki żółte: Zaprutkiewicz, Skiba A --- Gałan, Półtorak

Sędziowali: Szczepański Paweł - Horoszkiewicz Łukasz, Stępak Grzegorz (Przeworsk)

Widzów: ok. 200 osób

Zawodnik meczu: Lizak Dawid

Podziękowania po dzisiejszym meczu należą się kibicom, którzy przez cały mecz dopingowali Płomień. Szczególne podziękowania kierujemy dla starszych chłopaków, którzy do dopingu zaprosili młodszych kolegów i już wpajają im, jak powinno się kibicować swojemu klubowi.

Płomień po dwóch porażkach z rzędu w końcu stanął na wysokości zadania i zwyciężył z Santosem. Już przed meczem było wiadomo, że będzie to mecz walki. Od początku spotkania to Płomień był górą i wynik spotkania to odzwierciedla. W 12 minucie Dawid Lizak znalazł się w sytuacji sam na sam, jednak piłka po wpadnięciu w kozioł uciekła Dawidowi. W 22 minucie dobrą okazję mieli zawodnicy Santosu, kiedy to Łukasz Pajda popełnił błąd, na szczęście na posterunku znalazł się Kuba Sochacki. W 28 minucie dobry strzał oddał ponownie Dawid Lizak, jednak świetnie interweniował Socha. Płomień cały czas dążył do strzelenia pierwszej bramki, która wprowadziła by spokój, udało się to w 32 minucie, kiedy to Tomasz Sawa dośrodkował w pole karne, a Artur Skiba uderzył bardzo mocno pod poprzeczkę nie dając szans bramkarzowi. Minute później okazję miał Marek Pajda, jednak jego strzał wylądował na poprzeczce. Grabiec w 36 minucie wyszedł sam na sam z Kubą Sochackim i miał doskonałą okazję na strzelenia bramki na 1:2, jednak swój kunszt bramkarski pokazał Jakub Sochacki. W 39 minucie Gawura dostał piłkę i świetnie poradził sobie z naszym obrońcą. Przy remisie 1:1 trzeba było grać od początku, jednak na bramkę długo nie musieliśmy czekać. Tomek Sawa ponownie dośrodkował w pole karne i bramkarz gości niefortunnie wybił ta piłkę tak, że Dawid Pelc po piekielnie mocnym strzale zdobywa bramkę na 2:1. W 43 minucie doszło do kuriozalnej sytuacji: sędzia główny po rzekomym faulu na zawodniku Santosu wskazał na rzut karny, jednak dobre oko sędziego asystenta wychwyciło to, że owy zawodnik nie był faulowany i symulował faul. Nie można się dziwić sędziemu głównemu, ale trzeba bić brawo za to, że udał się na naradę z sędzią liniowym. W drugiej połowie w 63 minucie swoją okazję wykorzystał Dawid Lizak i wyprzedzając rywali zdobył bramkę na 3:1.

Przyszła też kolej na Marka Pajdę i jego celownik nie zawiódł, dostał on bardzo dobrą piłkę od Marcina Gołębiowskiego i strzelił przy słupku na 4:1. W 79 minucie na 4:2 z rzutu karnego strzelił Niemczak, po dotknięciu ręką piłki przez jednego z naszych obrońców.

Dzisiejsze zwycięstwo sprawiło, że Płomień awansował w tabeli na 6 miejsce. Kolejnym spotkaniem ligowym naszego zespołu będzie mecz z liderem: KS Wiązownica. Spotkanie zaplanowano w sobotę 20 września o 16:00. Pomiędzy meczami ligowymi w środę 17 września Płomień rozegra mecz II rundy OPP, a rywalem będzie JKS Jarosław.

autor: Dejv96 2014-09-15 13:40:40

Profil Dejv96 w Futbolowo Od tej pory komentarze będą ukazywały się, dopiero po akceptacji administratora, gdyż nasza strona zawsze utrzymywała poziom kultury, natomiast zdarzają się jednostki, które chcą to zakłócić. Taka decyzja została tez podjęta chamskim i prostackim zachowaniem kibiców, którzy obraźliwie komentowali inne osoby, bądź kluby. Pozdrawiam.