Stracone punkty...

• autor: Dejv96, 2015-10-06 10:33

Płomień Morawsko 2:2 (2:0) Motor Grochowce

1:0 17` Kuźniar Szymon - po zamieszaniu w polu karnym.

2:0 28` Pilch Kamil - rzut karny.

2:1 Hajduk Grzegorz - po dośrodkowaniu.

2:2 Hajduk Grzegorz - po błędzie obrońcy.

Płomień Morawsko: Sochacki Jakub, Hulak Kamil, Pajda Łukasz, Kuźniar Szymon, Kuziemko Mateusz, Szuflita Paweł (8` Owarzany Grzegorz), Kurasz Bartosz (69` Pindak Piotr), Pajda Marek, Pilch Kamil, Skiba Artur, Sawa Tomasz (81` Kuziemko Piotr)

Motor Grochowce: Stawarz Paweł, Pałys Dariusz (60` Strzałkowski Artur), Cichocki Arkadiusz, Jabłoński Mirosław, Hajduk Grzegorz, Furtyk Adrian, Buksa Radosław, Bąk Łukasz, Sowa Michał, Kurylak Mateusz, Sviatyy Yuriy (85` Sanocki Maciej)

Żółte kartki: Sviatyy Yuriy, Bąk Łukasz

Sędziowali: Kublas Damian - Tomczyk Konrad, Lorynowicz Daniel (Jarosław)

Widzów: ok 200 osób.

Mecz pomiędzy Płomieniem a Motorem mogli świetnie rozpocząć goście, lecz w czwartej minucie po błędzie obrony strzał jednego z zawodników Motoru wylądował na poprzeczce. Minutę później strzał z dystansu oddał Marek Pajda, lecz był on zbyt lekki i nie sprawił kłopotów bramkarzowi gości. W 15 minucie świetnie w pole karne dośrodkował Bartosz Kurasz i tylko interwencja obrońcy uchroniła Motor przed stratą bramki, gdyż na piłkę za plecami wspomnianego defensora czekał już Artur Skiba. Gospodarze mając rzut rożny dośrodkowali w pole karne i po strzale Sawy piękną paradą popisał się Stawarz, dobitka Marka Pajdy po rykoszecie nie była już celna. Mając kolejny rzut rożny piłkę z narożnika boiska dośrodkował Kamil Pilch, ta po zamieszaniu wpadła pod nogi Szymona Kuźniara, który pewnym strzałem pod poprzeczkę nie dał szans bramkarzowi na skuteczną interwencję. Goście mogli wyrównać już minutę później, lecz ofiarny wślizg Mateusza Kuziemko uchronił nas przed możliwą stratą bramki. W 28 minucie do piłki wybitej w przód dopadł Tomek Sawa i zabiegł drogę obrońcy, który faulował naszego zawodnika. Do piłki podszedł Kamil Pilch i wziął na siebie ciężar wykonania rzutu karnego. Jak się okazało pewnie zamienił go na bramkę i Płomień wyszedł już na dwu bramkowe prowadzenie. W 36 minucie Marek Pajda uderzał z okolic szesnastego metra i bramkarz wybił piłkę na rzut rożny. Po wykonaniu stałego fragmentu gry piłkę z linii bramkowej wybili defensorzy Motoru Grochowce. W 40 minucie Łukasz Bąk uderzał z dystansu i piłka po jego strzale przeleciała kilka centymetrów nad poprzeczką.

W drugiej połowie goście próbowali wymusić kilka razy rzut karny, lecz arbiter główny nie dał się nabrać. W 56 minucie Artur Skiba uderzał z rzutu wolnego, lecz piłkę pewnym chwytem złapał bramkarz. W 58 minucie Grzegorz Hajduk mając przed sobą Sochackiego zdecydował się na strzał, lecz dobrą interwencją. W 63 minucie spotkania Grzegorz Owarzany dośrodkował w pole karne i tam w piłkę nie trafił Tomasz Sawa, do futbolówki dopadł Artur Skiba, lecz zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału i pozwolił na zablokowanie jego strzału przez obrońców. Niewykorzystane sytuacje lubią się mścić, tak było i tym razem, piłkę z boku dośrodkował jeden z zawodników gości i piłkę głową do siatki skierował Grzegorz Hajduk. W 71 minucie błąd obrońcy wykorzystał Hajduk, nie dając szans na skuteczną interwencję Jakubowi Sochackiemu. W 73 minucie po strzale Tomka Sawy udanie interweniował Stawarz.