Czas na rewanż za rundę jesienną.

• autor: Dejv96, 2016-04-20 11:27

W najbliższą niedzielę Płomień rozegra mecz ligowy w ramach XXI kolejki. Przeciwnikiem podopiecznych Jarosława Kosa będzie MKS Radymno - 10 drużyna w ligowej tabeli. Spotkanie zostanie rozegrane na stadionie w Morawsku. Ostatnie ligowe starcie pomiędzy MKS a Płomieniem zakończyło się wynikiem 3:0 dla Radymna. W zimowej przerwie zespoły rozegrały spotkanie kontrolne, gdzie górą był Płomień wygrywając 6:2.

W ostatniej kolejce MKS Radymno przegrał w Kańczudze 1:5, natomiast nasza drużyna zwyciężyła z Sanoczanką Święte4:0.

ZAPRASZAMY KIBICÓW NA MECZ!!!

24.04.2016 - Morawsko - 17:00

Za nami już 20 kolejek sezonu 2015/2016, powoli ale nieubłaganie zbliżamy się do końca rozgrywek. Przed nami jest jeszcze 10 kolejek, w których każdy może zdobyć dużo punktów, bo aż 30. Po rozegraniu 20 kolejek niektóre kluby muszą zastanowić co robić dalej, aby utrzymać się, bo to już ostatnia prosta do mety.

Spotkanie Płomienia Morawsko i MKS Radymno tak jak zwykle przyciągnie wiele zainteresowanych tym meczem osób. MKS Radymno zajmuje aktualnie 10 miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 23 punktów. Początek sezonu był obiecujący dla MKS, jednak z biegiem czasu sytuacja zaczęła się pogarszać. Po wznowieniu wiosną rozgrywek, drużyna ta również nie zachwyca, bowiem na 5 spotkań zdobyła zaledwie 4 punkty. Taka sytuacja w tabeli nie jest pewna, gdyż zespół z Radymna ma tylko 5 punktów przewagi nad strefą spadkową. Nie wiadomo jeszcze, kto spadnie z IV ligi do naszego okręgu, bo może się okazać, że z Okręgówki będzie spadać nie 3 a 4 czy nawet 5 drużyn. MKS z 10 meczy wyjazdowych wygrał 4, resztę przegrał. Bilans bramkowy na wyjazdach: 12-19 (-7)

W czasie zimowej przerwy do zespołu MKS dołączyli: Grzegorz Olech, który objął funkcję grającego trenera, Damian Tworzydło z Sanoczanki Święte, Piotr Luft i Mateusz Rożak, którzy wznowili treningi, Paweł Rożak, który wrócił do zespołu po kontuzji a także Michał Leja z drużyny juniorów.

Zespół opuścili: Daniel Zielenkiewicz, który zrezygnował z funkcji trenera, Grzegorz Tokarz, który przeszedł do Czuwaju Przemyśl, Marek Czopko, który wyjechał za granicę a także Kacper Kuczwał, który nie wznowił treningów.

W drużynie Płomienia Morawsko po ostatnim zwycięstwie nastroje są bardzo dobre, trener Jarosław Kos będzie miał do dyspozycji całą kadrę, bo nic nie zapowiada, aby któryś zawodnik miał być nieobecny na meczu z MKS Radymno. Cel na to spotkanie jest już postawiony - to zdobycie 3 punktów, co na pewno nie będzie należeć do prostych należeć, ponieważ MKS musi zacząć szukać punktów, nawet tych najmniejszych zdobyczy. Płomień ma teraz w zamiarze jak najszybciej zapewnić sobie utrzymanie, którego jeszcze nie może być pewny. Jednak patrząc na terminarz to z bardzo ciężkich przeciwników to zostały jeszcze tylko dwie drużyny - Motor Grochowce i Huragan Gniewczyna. Ciężki mecz zapowiada się również w Piwodzie. Nie ma jednak co patrzeć w przyszłość, bo trzeba wygrać to co jest do wygrania teraz a dopiero później myśleć o następnym meczu.

ZAPRASZAMY NA MECZ!!!