Ten ostatni mecz...

• autor: Dejv96, 2016-06-17 21:59

W najbliższą sobotę tj. 18.06.2016 Płomień rozegra ostatni mecz w sezonie 2015/2016. Przeciwnikiem będzie zespół, który już żegna się z Okręgówką - Czarni Oleszyce. Spotkanie zostanie rozegrane na stadionie w Oleszycach. Ostatnie spotkanie pomiędzy Płomieniem a Czarnymi zakończyło się wynikiem 3:2 dla podopiecznych Jarosława Kosa. Wszyscy więc liczą na drugie zwycięstwo w sezonie nad drużyną z Oleszyc.

W ostatniej kolejce Czarni przegrali w Kańczudze 3:6, natomiast nasza drużyna pokonała Makovię Makowisko 2:0.

ZAPRASZAMY NA MECZ!!!

18.06.2016 - Oleszyce - 17:00

Nadszedł ten czas, kiedy można już powiedzieć, że przed nami ostatnia kolejka sezonu 2015/2016. Większość zespołów zrealizowała postawiony przed nimi cel. Niestety jest też kilka zespołów, którym się nie powiodło i w przyszłym sezonie będą rozgrywać swoje mecze na niższym szczeblu rozgrywek. Do rozstrzygnięcia jest jeszcze jedna rzecz, a mianowicie, kto jako ostatni będzie musiał opuścić Okręgówkę. Ta ostatnia niewiadoma może już rozstrzygnąć się w sobotnie popołudnie.

Drużyna z Morawska w ostatniej kolejce uda się do Oleszyc. Drużyna Czarnych już kilka kolejek temu musiała pogodzić się z tym, że w przyszłym sezonie będzie musiała grać w niższej lidze. Przed własną publicznością Czarni zdobyli w tej rundzie zaledwie 6 punktów. Bilans bramkowy w rundzie wiosennej: 14-50 (-36). Statystyki są więc po stronie Płomienia, który na wyjazdach gra lepiej niż na własnym stadionie. Na zespole z Oleszyc nie ciąży żadna presja i grają bez jakiegokolwiek nacisku, dzięki temu mogą zaskoczyć i kreować groźne akcje. Przykładem może być mecz z Makovią wygrany 2:0, czy w poprzedniej kolejce strzelone 3 bramki mimo przegranego meczu w Kańczudze.

Zwycięstwo naszego zespołu wchodzi jak najbardziej w rachubę, ponieważ nadal jesteśmy w grze o 5 miejsce i możemy je zdobyć w przypadku porażki lub remisu MKS Kańczugi w meczu z Startem Pruchnik, który odbędzie się w Węgierce. Cel jest jasno postawiony przed tym spotkaniem i są to 3 punkty, które trzeba zdobyć i radośnie zakończyć sezon.

Na podsumowania jeszcze przyjdzie czas, lecz już teraz trzeba podkreślić, że Płomień rozegrał bardzo dobry sezon i nagrodą jest zajęcie miejsca w górnej części tabeli, która odcięła się w tej chwili na 12 punktów od kolejnej drużyny.

ZAPRASZAMY NA MECZ!!!

autor: ~anonim 2016-06-18 22:47:13

avatar i nici ze zwysiestwa... bo slabym meczu