• autor: Dejv96, 2016-11-06 15:22

Płomień Morawsko 3:2 (1:1) LKS Skołoszów

Bramki:

0:1 16` Kud Tomasz - rzut wolny.

1:1 20` Kuziemko Mateusz - as. Hulak Kamil - strzał z bliskiej odległości w środek bramki.

2:1 52` Owarzany Grzegorz - as. Pilch Kamil - strzał przy słupku.

3:1 84` Skiba Artur - as. Pilch Kamil - strzał z 5m w środek bramki.

3:2 90` Buczkowski Mateusz - głową po wrzutce z rzutu wolnego.

Płomień Morawsko: Czyż Maciej, Kuziemko Mateusz, Pajda Łukasz, Kuziemko Mateusz, Lorynowicz Patryk, Sawa Tomasz (53` Kurasz Bartosz), Szuflita Paweł, Hulak Kamil (90+2` Sochacki Jakub), Pilch Kamil, Skiba Artur (88` Kość Oskar), Owarzany Grzegorz (85` Kuźniar Szymon)

LKS Skołoszów: Kokot Mateusz, Kolanek Krzysztof (69` Przytuła Bartłomiej), Lasek Przemysław, Franków Mateusz, Kud Tomasz, Mazurkiewicz Sylwester, Kolanek Jan, Gagat Marcin (86` Broda Jacek), Chmielowski Jarosław (66` Sudoł Marcin), Pacuła Artur, Buczkowski Mateusz

Kartki żółte: Sawa Tomasz, Sochacki Jakub oraz Franków Mateusz

Sędziowali: Winiarz Sylwester - Szczepański Paweł, Szpilka Grzegorz (Przeworsk)

Widzów: ok. 100 osób

Zdjęcia z meczu!!! (kliknij)

więcej w rozwinięciu>>>

W meczu z LKS Skołoszów zdobywamy 3 punkty i trzeba otwarcie przyznać, że z przebiegu spotkania to Płomień zasługiwał na komplet punktów.

Początek spotkania był nerwowy, dużo strat z dwóch stron. W 16 minucie do wykonania rzutu wolnego podszedł Tomasz Kud i posłał ją prosto w okienko bramki nie dając szans na udaną interwencję Maćkowi Czyżowi. Na odpowiedź nie czekaliśmy długo, dokładne dośrodkowanie Kamila Hulaka wykorzystał Mateusz Kuziemko i z bliskiej odległości umieścił piłkę w siatce. W 27 minucie Mateusz Buczkowski oddawał strzałz 30 metrów, jednak nie był on groźny i z łatwością poradził sobie Maciek Czyż. Po chwili LKS miał rzut wolny i po wrzutce jeden z zawodników główkował w polu karnym, lecz znów na posterunku czuwał bramkarz Płomienia i poradził sobie z interwencją. W 34 minucie Tomasz Sawa próbował głową skierować piłkę do siatki po rzucie rożnym, lecz Mateusz Kokot popisał się ładną interwencją. Pod koniec pierwszej połowy z 16 metrów uderzał Jarosław Chmielowski, lecz ponownie dobrą interwencję na swoim koncie zapisał Czyż.

Po zmianie stron do ataku odważniej ruszyli gospodarze i na skutki nie musieliśmy długo czekać. W 52 minucie Kamil Pilch podał piłkę do Grzegorza Owarzanego, a ten perfekcyjnie zmieścił ją przy słupku i Płomień wyszedł na prowadzenie. Szybko odpowiedzieć chcieli goście i okazję ku temu miał Marcin Gagat w 55 minucie, lecz po jego strzale z dystansu górą był Maciej Czyż, który pewnie interweniował w tej sytuacji. Od 60 minuty cyklicznie nadarzały się sytuacje dla Płomienia, lecz nie zostały wykorzystane. W 66 minucie z 10 metrów uderzał Bartosz Kurasz, lecz piłka przeleciała nad poprzeczką, po chwili Mateusz Kuziemko w polu karnym znalazł trochę miejsca i oddał strzał na bramkę Skołoszowa, lecz piłka i tym razem poszybowała nad poprzeczką. Kilka minut później pojedynek sam na sam przegrał z Mateuszem Kokotem Grzegorz Owarzany. W 78 minucie Artur Skiba podawał do Kamila Pilcha, który zdaniem sędziego był na pozycji spalonej i mimo zdobycia bramki nie została ona zaliczona. W 84 minucie kontrę wyprowadził zespół Płomienia i w końcowej fazie można było zobaczyć 6 zawodników Płomienia na dwóch Skołoszowa. Wtedy to w pole karne piłkę posłał Kamil Pilch a niepilnowany na piątym metrze Artur Skiba z stoickim spokojem umieścił piłkę w siatce. W 86 minucie z rzutu wolnego uderzał Przemysław Lasek, lecz dobrą interwencją popisał się Maciek Czyż i zbił piłkę na rzut rożny. Po chwili w sytuacji sam na sam znalazł się Artur Skiba, lecz po jego strzale piłka przeleciała obok słupka. W 90 minucie po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Mateusz Buczkowski najwyżej wyskoczył w polu karnym i posłał piłkę do siatki. W doliczonym czasie gry swój premierowy występ jako napastnik zaliczył Jakub Sochacki. W ostatniej minucie doliczonego czasu gry rzut rożny miała drużyna z Skołoszowa i lot piłki posłanej w pole karne przedłużył Maciej Czyż, koniec końców strzał zawodnika LKS'u wylądował na bocznej siatce. Po chwili Sylwester Winiarz zakończył spotkanie.

Już w piątek Płomień rozegra ostatnie spotkanie w tej rundzie, zapraszamy 11 listopada o 14:00 do Kańczugi!!!.